Ontmoeting centraal bij Werelddag van migranten en vluchtelingen
1 augustus 2021
Sant’Egidio organiseert op zaterdag 25 september 2021 een bijzondere dag in de Mozes en Aäronkerk in hartje Amsterdam. De bijeenkomst staat in het teken van de Werelddag voor Migranten en Vluchtelingen met als thema: ‘Naar een steeds groter wij’. Het is de oproep van paus Franciscus tot verbondenheid en broederschap, als één familie.
Een uniek inhoudelijk programma wordt afgewisseld met muzikale bijdragen. Vluchtelingen en andere nieuwkomers leveren een actieve bijdrage aan het programma. De ontmoeting staat centraal, ook in een gezamenlijke lunch waarmee de bijeenkomst wordt afgesloten.
Mgr. Jan Hendriks, bisschop van Haarlem-Amsterdam zal deze speciale bijeenkomst openen. Hij pleit al jaren voor een grotere inzet voor een meer rechtvaardige wereld.
Organisatie: Sant’Egidio, Bisdom Haarlem-Amsterdam, Cordaid en Vastenactie
ontvangst vanaf 10 uur
start programma: 10.30 uur
aanmelden: caritas@bisdomhaarlem-amsterdam.nl of info@santegidio.nl