Jongerendagen Global Friendship in Apeldoorn

Datum: 10 september 2021 om 19:00u

Van vrijdag 10 tot zondag 12 september 2021 organiseert Sant’Egidio een jongerenweekend in Apeldoorn, getiteld: The Future we want! Dit weekend van de Youth for Peace vindt plaats 20 jaar na de aanslagen van 9-11. Daarmee willen we het belang benadrukken van herdenken in tijden van groeiend racisme, nationalisme en terrorisme.

Zaterdagochtend is er een voetbaltoernooi met vluchtelingen. Na een gezamenlijke picknick zullen de jongeren online deelnemen aan een internationale ontmoeting met jongeren uit heel Europa en zal er tijd zijn voor uitwisselingen onder de deelnemende jongeren. Zondagochtend is er nog een spelprogramma in het bos.

Iedereen tussen 14 en 25 jaar is welkom, het hele weekend of een deel ervan.
Meer info en aanmelding via: yfp@santegidio.nl

Deze ontmoetingsdag is een opstap naar de Europese jongerenontmoeting die van 26 tot 28 augustus 2022 in Amsterdam zal plaatsvinden.